آشنایی با شرکت اپل

شرکت اپل (Apple) از ان دست شرکت های تولید کننده لوازم الکترونیکی و دیجیتالی است که می توان گفت کمتر کسی است در دنیا که نام و آوازه آن را نشنیده باشد.  اپل یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در زمینه ی طراحی و ساخت لوازم الکترونیکی مصرفی و نرم‌افزار کامپیوتر فعالیت می‌کند. اپل معمولاً به تولید سخت‌افزارهای نوین و دارای طراحی صحیح و نرم افزارهای خاص معروف است. از محصولات سخت‌افزاری این شرکت می‌توان آیپد، آی‌مک، مک بوک وآی پاد و آیفون و اپل واچ و اپل تی وی را نام برد.

در ایران نیز این قبیل محصولات نیز گذشته از قیمت بالای آن ها طرفداران خاص خود را دارد و بسیاری از آن استفاده می کنند. از این رو وقتی با مشکلی در عملکرد آن مواجه می شوند سعی بر رفع آن دارند و به دنبال مرکزی مطمئن هستند که بتواند به درستی عیب را تشخیص داده و رفع نمایند. مجتمع فنی ملی پایتخت یکی از قویترین مراکز آموزش الکترونیک و تعمیرات لوازم الکترونیک و دیجیتالی در سطح کشور می باشد که در زمینه تعمیرات همواره پیشگام بوده است.

واحد تعمیرات محصولات اپل مجتمع فنی ملی پایتخت با داشتن کادری مجرب، آماده ارائه خدمات و رفع عیوب و خرابی احتمالی محصولات اپل می باشد. در صورت بروز مشکل در هر یکی از محصولات اپل که شما در اختیار دارید می توانید با این واحد با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

 

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۸۳۷۵

آدرس : میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.