لوازم الکترونیکی و دیجیتالی بسیاری در ۲ دهه گذشته وارد بازار شده اند و روند پیشرفت و بهینه شدن آن ها بسیار سریع بوده به طوری که در عرض چند ماه نمونه ای جدید با قابلیت های منحصر به فرد عرضه می شود. لپ تاپ، تبلت، گوشی های تلفن همراه از جمله لوازمی هستند که سرعت پیشرفت و تغییر بسیاری را در مورد آن ها شاهد بوده ایم و علاقمندان به این قبیل دستگاه ها پیگیر اخبار آن ها هستند.

تبلت به علت کاربردهای منحصر به فردی که دارند مورد استقبال هستند. اندازه مناسب، اجرا شدن برخی نرم افزارهای مورد استفاده شخص، کیفیت دوربین خوب، وسیله ای مناسب برای انجام بازی ها و موارد دیگر این ابزار را بین کاربران محبوب کرده است و استفاده از آن رو به گسترش است. این کاربردی بودن آن مسلمأ نشانه آن است که اگر با مشکلی روبرو شود کاربران در صدد رفع آن بر خواهند آمد و دنبال مرکز و یا شخصی هستند که به بهترین نحو مشکل را شناسایی و رفع کند.

مجتمع فنی ملی پایتخت با داشتن کادری مجرب در واحد تعمیرات تبلت خود، آماده ارائه خدمات و رفع مشکل تبلت شما می باشد. شما می توانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی زیر مراجعه نمایید تا در جهت رفع مشکل سیستم تبلت شما (از هر نوع برندی) اقدام صورت گیرد.

 

 

 

 

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۹۱۰۷

آدرس : میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.