سرگرمی و اختصاص دادن ساعاتی برای خود برای تفریح و استراحت همواره دغدغه آدمی بوده است و با به دست آوردن فرصتی براساس امکانات و زمان آزادی که دارد به انتخاب نوع تفریح خود می پردازد. مخصوصأ در این زمانه که به دلیل مشغله بالا و کمبود زمان کمترین زمان آزادی که فرد بدست می آورد به برنامه ریزی برای آن می پردازد. حتی مکانی که فرد زندگی می کند، محله یا خانه در نوع تفریح او دخیل است.

لوازم و دستگاه هایی از حدود ۲-۳ دهه گذشته روانه بازار شده اند که به فرد این امکان را می دهد که با بازی در منزل اوقات خود را سپری کند. از این قبیل لوازم قدیمی می توان به آتاری، سگا اشاره کرد. امروزه لوازم دیگری ارائه شده اند که بسیار متفاوت با نوع قدیمی خود هستند و از نظر نوع بازی و محیط مجازی ای که دارد دارای کیفیت بهتری شده اند و حتی شخص را وادار به تحرک کرده و هیجان را بیشتر می کند. حتمأ نام پلی استیشن و ایکس باکس را شنیده اید که شاید بتوان گفت انقلابی در زمینه کنسول های بازی کرده اند و طرفداران بسیاری دارند. گاهی در برخی منابع عنوان شده است که اگر به خوبی استفاده شود و تحت کنترل باشد برای هوش کودکان به سبب نوع بازی و اینکه باید به موقع تصمیم گیری کنند مناسب می باشد.  

برای محیط های کوچک آپارتمانی و زمانی که هوا برای گردش مساعد نباشد می توان از این ابزار به عنوان سرگرمی استفاده نمود. خرابی این قبیل دستگاه ها نیز برای کاربری که از آن ها استفاده می کند مسئله ساز و ناراحت کننده خواهد و در صدد رفع هر چه سریعتر آن بر خواهد آمد. از این رو مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر برای او مهم می باشد.

مجتمع فنی ملی پایتخت از حمله مراکز معتبر و داراری سابقه در حدود ۲ دهه در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی و دیجیتالی با دانش روز در سطح  کشور می باشد. بنابراین اگر دستگاه کنسول بازی ایکس باکس و یا پلی اسیشن و یا … شما با خرابی مواجه شد می توانید با مراجعه به این مرکز نسبت به رفع آن اقدام کنید.

تعمیر ایکس باکس تعمیر پلی استیشن

 

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۹۱۰۷

آدرس : میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.