ال جی

ال جی

استفاده از گوشی های تلفن همراه تا حدود ۲ دهه گذشته به این شکل امروزی رایج نبود و فقط افراد معدودی از آن استفاده می کردند. کم کم با گسترش شبکه های ارتباطی و آمدن گوشی های مختلف به بازار، استفاده از این وسیله بیشتر گسترش یافت به طوری که کوچک و بزرگ حداقل یک خط تلفن همراه دارند. پیشرفت هایی که در این زمینه انجام شده است و دستگاه هایی با امکانات به روز در اختیار کاربران قرار گرفته است و رضایت او را به همراه داشته است، باعث شده است که روز به روز این صنعت گسترش یابد و بسیاری از ابزار دیگر بر اساس کارایی در گوشی های تلفن همراه ایجاد شوند.

موبایل

یک تلفن همراه یک تلفن است که می توانید آن را با خود حمل کنید و از هر کجا که هستید، تماس بگیرید یا دریافت کنید. یک تلفن قابل حمل با استفاده از سیستم رادیویی تلفن همراه کار می کند. یک دستگاه مخابراتی الکترونیکی، اغلب به عنوان یک تلفن همراه یا تلفن همراه شناخته می شود. تلفن های همراه از طریق موج رادیویی یا انتقال ماهواره به یک شبکه ارتباطی بی سیم متصل می شوند. اکثر تلفن های همراه، ارتباطات صوتی، سرویس پیام کوتاه (SMS)، سرویس پیام چندرسانه ای (MMS) و تلفن های جدیدتر نیز ممکن است خدمات اینترنت مانند مرور وب و ایمیل را ارائه دهند. تلفن های همراه از فرکانس های ارسال شده توسط برج های سلولی برای برقراری تماس بین دو دستگاه استفاده می کنند. اولین تلفن همراه در یک سرویس آنالوگ کار می کرد و توسط Motorola، Inc. توسعه یافته است. تلفن های همراه به عنوان وسیله قابل حمل وسیع در جهان مورد استفاده قرار گرفته اند. تلفن های همراه نیز ممکن است به عنوان تلفن های بی سیم یا تلفن همراه معرفی شوند.ا

ارتباط از طریق امواج رادیویی، به آن ها اجازه یک درجه ویژه از حرکت در یک ناحیه خدماتی تعریف شده که ممکن است محدوده در منطقه از یک ساختمان کوچک تا صدها کیلومتر مربع باشد، داده می شود. اولین مشترکین موبایل و و تلفن های قابل حمل برای سیستم های تلفن همراه بزرگ و سنگین بودند. با وجود پیشرفت های قابل توجه در تکنولوژی قطعه، وزن و اندازه فرستنده های قابل حمل به طور قابل توجهی کاهش یافته است. تمام سیستم های تلفن همراه دارای ویژگی های اساسی متعددی هستند که در زیر آمده است:

  1. منطقه جغرافیایی که توسط یک سیستم سلولی سروکار دارد، به مناطق کوچکتر یا سلول های کوچکتر تقسیم می شود. شش ضلعی یکنواخت اغلب برای نشان دادن این سلول ها در نقشه ها و نمودارها استفاده می شود؛ در عمل، هرچند، امواج رادیویی خودشان را به مناطق شش ضلعی محدود نمی کنند، بنابراین سلول های واقعی دارای اشکال نامنظم هستند.
  2. تمام ارتباطات با یک دستگاه تلفن همراه یا قابل حمل درون یک سلول داده شده به یک ایستگاه پایه ای که به سلول سرویس دهی می کند، ساخته می شود.
  3. به دلیل کم بودن قدرت انتقال باطری قابل حمل دستگاه های قابل حمل، فرکانس ارسال و دریافت خاص که به یک سلول اختصاص داده می شود ممکن است در سلول های دیگر در ناحیه جغرافیایی بزرگتر استفاده شود. بنابراین، بازده طیفی یک سیستم سلولی (یعنی استفاده هایی که می توان آن را بخشی از طیف رادیویی قرار داد) با یک عامل برابر با تعداد دفعاتی که یک فرکانس می تواند درون منطقه خدمات خود استفاده شود، افزایش می یابد.
  4. به عنوان یک دستگاه قابل حمل از یک سلول به سلول دیگر در طول یک تماس استفاده می کند، یک کنترل کننده مرکزی به طور خودکار تماس را از سلول های قدیمی به سلول جدید بدون وقفه قابل توجه در دریافت سیگنال جابجا می کند. این فرایند به عنوان دست به دست شناخته می شود. کنترل مرکزی یا دفتر سوئیچینگ تلفن همراه (MTSO)، به این ترتیب به عنوان یک سوئیچ دفتر مرکزی هوشمند عمل می کند که مسیر حرکت مشترک تلفن همراه را دنبال می کند.

    Sky Go Extra

    Sky Go Extra

  5. هنگامی که تقاضا برای کانال های رادیویی در یک سلول داده شده فراتر از ظرفیت آن سلول (به وسیله تعدادی از تماس هایی که ممکن است به طور همزمان پشتیبانی شود) افزایش یابد، سلول بیش از حد به سلول های کوچکتر، که هر کدام با ایستگاه پایه خود و کنترل کننده مرکزی در ارتباط هستند، تقسیم می شود. تخصیص فرکانس رادیویی از سیستم اصلی سلولی برای تنظیم تعداد بیشتری سلول های کوچک تر، مرتب می شود.

استفاده مجدد از فرکانس بین سلول های متناوب و تقسیم سلول زمان افزایش تقاضا، مفاهیمی است که سیستم های تلفن همراه را از دیگر سیستم های بی سیم تلفن جدا می کند. آنها اجازه می دهد تا ارائه دهندگان تلفن همراه در مناطق بزرگ شهری که ممکن است صدها هزار مشتری داشته باشند، سرویس دهی کنند.

در بازار و دنیای لوازم الکترونیک و دیحیتال، گوشی های تلفن همراه بسیاری وجود دارد که می توانیم یکی از آن ها را مطابق با سلیقه و نوع کاری که انجام می دهیم و بودجه ای که داریم تهیه کنیم. گوشی های تلفن همراه از ساده ترین نوع آن گرفته تا پیشرفته ترین آن ها توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند. از جمله این شرکت ها می توان به شرکت الکترونیکی ال جی اشاره کرد که یکی از محصولات آن گوشی های تلفن همراه می باشد.  LG Electronics Inc. یک شرکت الکترونیک چند ملیتی در کره جنوبی است که مقر آن در یوئیدو دونگ، سئول، کره جنوبی است و بخشی از شرکت ال جی است که ۸۲،۰۰۰ کارمند در ۱۱۹ شعبه محلی شرکت در سراسر جهان کار می کند. 

مدیر عامل شرکت ال جی Electronics Koo Bon-joon است که در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۱۰ نقش معاون ال جی Electronics را برعهده گرفت. از سال ۲۰۰۸، LG Electronics یکی از بزرگترین تولید کننده تلویزیون در جهان است. ال جی الکترونیک طیف گسترده ای از گوشی های هوشمند و دستگاه های تبلت را تولید می کند. به غیر از G3، LG رسما گوشی هوشمند منحنی G Flex را در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۳ معرفی کرد. LG در ماه نوامبر سال ۲۰۱۳ آن را در کره جنوبی منتشر کرد و بعدا در اروپا، بقیه آسیا و آمریکای شمالی منتشر کرد. در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۶، LG V20 را معرفی کرد و V30 در ۳۱ اوت ۲۰۱۷ اعلام شد.  LG G6 در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ در MWC 2017 اعلام شد. معرفی مدل G7 ThinQ برای جلسه مطبوعاتی ۲ مه ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده بود.

تعمیرات گوشی ال جی

خرابی های گوشی تلفن همراه ال جی

از جمله خرابی هایی که برای گوشی های تلفن همراه ما پیش می آید به صورت نرم افزاری و یا سخت افزاری است. مشکلات نرم افزاری شامل، هنگ کردن برنامه، عدم اتصال یه اینترنت، بهم خوردن تنطیمات، عدم نصب برنامه، ویروسی شدن، باز نشدن فایل ها و … است. مشکلات سخت افزاری شامل خراب شدن باتری، شکستن صفحه نمایش، خراب شدن دکمه ها و سوکت ها و … .

در صورت بروز خرابی در گوشی تلفن همراه خود، می توانید با واحد تعمیرات گوشی تلفن همراه مجتمع فنی ملی پایتخت تماس حاصل فرمایید یا مراجعه حضوری داشته باشید تا توسط متخصصین ابن مرکز عیب یابی و رفع شود. 

لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستان ها می توانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمت گزار مناسبی برای ایشان باشیم. 

 

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس» تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱