سامسونگ

سامسونگ

یک دستگاه مخابراتی الکترونیکی که اغلب به عنوان تلفن همراه یا تلفن همراه شناخته می شود. تلفن های همراه از طریق موج رادیویی یا انتقال ماهواره به یک شبکه ارتباطی بی سیم متصل می شوند. اکثر تلفن های همراه، ارتباطات صوتی، سرویس پیام کوتاه (SMS)، سرویس پیام چندرسانه ای (MMS) و تلفن های جدیدتر نیز ممکن است خدمات اینترنت مانند مرور وب و ایمیل را ارائه دهند.

گوشی های تلفن همراه

تلفن همراه، یک تلفن بی سیم است که اجازه برقراری ارتباط تلفنی در یک منطقه مشخص شده را می دهد که ممکن است شامل صدها مایل مربع، با استفاده از امواج رادیویی در باند ۸۰۰-۹۰۰ مگاهرتز (مگاهرتز) باشد. برای پیاده سازی یک سیستم تلفن همراه، یک منطقه جغرافیایی به مناطق کوچکتر تقسیم می شود، یا سلول ها معمولا به عنوان یک ۶ضلعی یکنواخت به نظر می رسد، اما در حقیقت همپوشانی و نامنظم شکل می گیرد. هر سلول مجهز به فرستنده و گیرنده رادیویی کم قدرت است که اجازه پخش سیگنال ها را بین کاربران تلفن همراه می دهد.

تلفن های همراه برای بسیاری از مردم در سراسر جهان ضروری است. توانایی برقراری ارتباط با خانواده، همکاران کسب و کار و دسترسی به ایمیل تنها دلایل اهمیت روز افزون تلفن های همراه است. امروزه تلفن های پیشرفته با تکنیکی پیشرفته قادرند نه تنها دریافت تماس های تلفنی، بلکه ذخیره سازی داده ها، گرفتن عکس ها و حتی استفاده از آن به عنوان تلفن بی سیم داشته باشند. این ها خی از گزینه های در دسترس هستند. هنگامی که تلفن های همراه برای اولین بار به عموم معرفی شدند، بسیار بزرگ و گران بود، و حتی برخی از آنها حتی یک پایه را نیز داشتند که باید همراه با تلفن همراه حمل شوند. پذیرش (آنتن دهی) خوب یک مشکل عمده بود و به طور کلی، تلفن های همراه اولیه در مکان های خاصیانواع گوشی در بازار که سیگنال بسیار قوی بود استفاده می شد. همانطور که تکنولوژی تلفن همراه پیشرفته تر می شد، سختی استفاده از آن ها کمتر می شد. امروزه، با توجه به استفاده از ماهواره ها و خدمات بی سیم، پذیرش تلفن همراه به میزان قابل توجهی بهبود یافته است. همانطور که تلفن های همراه بهبود یافته و ساده شده است، اهمیت تلفن های همراه بر این اساس افزایش یافته است.

تلفن های همراه، راهی عالی برای برقراری ارتباط با دیگران هستند و به کاربر احساس امنیت می دهد. در شرایط اضطراری، داشتن یک تلفن همراه می تواند به شما کمک کند به سرعت به شما دسترسی پیدا کند و احتمالا جان شما را نجات دهد. با این حال، اهمیت تلفن های همراه بسیار فراتر از ایمنی شخصی است. تلفن های همراه مدرن قادر به دسترسی به اینترنت هستند، ارسال و دریافت عکس ها و فایل ها، و برخی از تلفن های همراه به تکنولوژی GPS مجهز هستند، که اجازه استفاده در اکثر نقاط جهان که تلفن همراه یافت می شود و یا کاربر در حادثه ای و موقعیتی اضطراری قرار دارد، را می دهد.

پذیرش تلفن همراه با توجه به پیشرفت فواید استفاده از گوشی تلفن همراهتکنولوژی بیسیم قابل اعتماد و با کیفیت بالا شده است. ارائه دهندگان خدمات بی سیم بسته های عالی و تبلیغات برای کاربران تلفن همراه ارائه می دهند. پیدا کردن یک سرویس دهنده قابل اعتماد دیگر مسئله ای برای کاربران تلفن همراه نیست. با گسترش صنعت ارائه دهنده خدمات بی سیم به کاربران تلفن همراه امکان انتخاب و رقابت افزایش یافته است که کاهش قیمت خدمات بی سیم تلفن همراه را در پی داشته است. اهمیت تلفن های همراه، فراتر از توانایی برقراری یا دریافت تماس تلفنی است. کاربران تلفن همراه می توانند بلافاصله اطلاعات را به خانه یا دفتر ارسال کنند، ایمیل مهم را بررسی کنند، از تلفن همراه خود به عنوان PDA یا تقویم استفاده کنند و عکس هایی را ذخیره کنند که می توانند به راحتی به کامپیوتر یا رایانه های شخصی منتقل شوند.

تولیدکنندگان تلفن همراه طیف گسترده ای از تلفن های همراه را تولید می کنند که از قیمت بسیار ارزان تا بیش از یک هزار دلار فروخته می شود. گزینه های موجود به کاربران امکان انتخاب یک تلفن همراه اساسی را برای استفاده معمولی برای برقراری تماس یا انتخاب یک تلفن همراه پیشرفته را ارائه می دهند که می تواند بسیاری از وظایف و یا حتی بیشتر از کامپیوتر خانگی انجام شود. در طول دهه گذشته، اهمیت روزافزون تلفن های همراه باعث شده است که اکثر مردم آن را ضرورتی برای خود بدانند. حتی کشورهای دور افتاده و توسعه نیافته دسترسی به تکنولوژی تلفن همراه و خدمات بی سیم دارند. اهمیت تلفن های همراه باعث افزایش رقابت در ارائه دهنده خدمات بی سیم Psychology Articlesشده است، که باعث شده است ساخت تلفن های همراه بسیار مقرون به صرفه و بسیار آسان برای استفاده باشند. 

در بازار پر رقابت گوشی های تلفن همراه نام سامسونگ در سطح جهانی بسیار شناخته شده است. سامسونگ الکترونیک در سال ۱۹۶۹ به عنوان صنایع الکتریکی سامسونگ، سوئون، در کره جنوبی مستقر شد، امروزه همه چیز را از تلویزیون تا نیمه هادی ها می سازد. این شرکت نخستین گوشی هوشمند آندرویدی خود را در سال ۲۰۰۹ منتشر کرد و می توان آن را انتشار اولین تبلت اندرویدی در سال ۲۰۱۰ به حساب آورد. این شرکت یکی از بزرگترین بازیکنان در بازار گوشی های هوشمند در جهان است. اخیرا گوشی های هوشمند مبتنی بر Tizen OS را به عنوان جایگزینی برای گوشی های هوشمند مبتنی بر Android توسعه دادند. جدیدترین پرچمدار سامسونگ گلکسی A8 است. گوشی هوشمند در دسامبر ۲۰۱۸ راه اندازی شد. این گوشی دارای صفحه نمایش لمسی ۶٫۲۰ اینچی با وضوح ۱۰۸۰ پیکسل با ۲۳۴۰ پیکسل است.

اسمارت فون ها(گوشی های هوشمند) گلکسی سامسونگن یکی از محبوب ترین در جهان هستند و دلیل خوبی دارند. آنها به خوبی ساخته شده اند، گوشی های نرم و صاف براساس تفسیر مردمی از نرم افزار تلفن همراه آندروید گوگل است.

تعمیرات گوشی سامسونگ

خرابی های تلفن همراه سامسونگ

گوشی های تلفن همراه به دلیل ساختار حساسی که دارند بیشتر در  معرض آسیب هستند به خصوص اینکه بسیار از آن ها استفاده می شود، مشکلات بسیاری ممکن است برای آن ها رخ دهد. از مشکلات سخت افزاری گرفته تا نرم افزاری مثل خراب شدن دکمه و یا صفحه لمسی و شکستگی صفحه نمایش آن و مشکلاتی که برای باتری پیش می آید، مثل داغ شدن ناگهانی آن، دیر شارژ شدن و یا زود خالی شدن، هنگ کردن گوشی و خود به خود خاموش شدن و بسیاری موارد دیگر.

در صورت بروز خرابی در گوشی تلفن همراه خود می توانید با واحد تعمیرات گوشی تلفن همراه مجتمع فنی ملی پایتخت تماس حاصل فرمایید یا مراجعه حضوری داشته باشید. 

لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستان ها می توانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمت گزار مناسبی برای ایشان باشیم. 

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس» تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱