هوآوی

گوشی های تلفن همراه تنوع بسیاری در بازار وسایل و لوازم ارتباطی دارند و در انواع برندها با قابلیت های مختلفب عرضه می شوند و بسته به نوع سلیقه شخص یا نوع کاربردی که فرد کاربر از آن می کند متفاوت می باشد. برخی نمونه ها بسیار شناخته شده و پر طرفدار هستند و بخش عمده ای از درخواست ها را از آن خود کرده اند مانند اپل، هوآوی، سامسونگ و بسیاری موارد دیگر؛ و برخی دیگر کمتر مورد توجه واقع شده یا به تازگی وارد بازار رقابت شده اند.

گوشی های تلفن همراه هوآوی را می توان از جمله برندهای محبوب بین مردم ایران دانست که با قیمتی مناسب در دسترس می باشد. گوشی های تلفن همراه در مدل های ساده و هوشمند موجود می باشند. گوشی های ساده امکانات محدودی دارند ولی گوشی های هوشمند همانطور که از نام آن ها مشخص است با توجه به قابلیت اتصال به اینترنت بسیاری قابلیت داشته و کارهای بسیاری از قبیل جست وجوی ساده در محیط اینترنت، پرداخت قبوض و دیگر کارهای مربوط به بانک که نیاز به حضور فرد در بانک نیست، خریدهای اینترنتی، چک کردن ایمیل و پاسخ دادن به آن ها و بسیاری موارد دیگر که توسط نصب برخی اپلیکیشن ها می توان به راحتی انجام داد.

این وسیله پرکاربرد برای بسیاری افراد حکم دفتر کار را داشته و از طریق آن کارهای خود را مدیریت می کنند و خب در چنین شرایطی تا زمانی که گوشی شخص به خوبی کار می کند مشکلی نخواهد داشت اما با بروز کوچکترین اختلالی در آن فاجعه بزرگ ممکن است رخ دهد! 

 خرابی های گوشی هوآوی:

گوشی های تلفن همراه دارای مشکلات و خرابی های نسبتأ مشابهی هستند که ممکن است ناشی از خطای کاربر باشد یا نباشد. خرابی ها می تواند سخت افزاری مانند خرابی باتری، کار نکردن دکمه های آن، کارنکردن پورتها یا قطع و وصل شدن آن ها، و… و یا نرم افزاری باشد مانند اجرا نشدن برخی برنامه ها، بهم خوردن تنظیمات، ویروسی شدن و … .

در صورت بروز خرابی در گوشی های تلفن همراه خود می توانید با واحد تعمیرات موبایل مجتمع فنی ملی پایتخت تماس حاصل فرمایید تا توسط متخصصین این مرکز عیب یابی و رفع شود.
لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستان ها می توانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمت گزار مناسبی برای ایشان باشیم. 

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹
آدرس» تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱