پیشرفت علم و فناوری در راستای همدیگر باعث بهبود کیفیت زندگی انسان ها شده است و منجر به سرعت گرفتن برخی از کارهای او شده است به گونه ای که امروزه نبود آنها کاری از پیش نخواهد برد. از جمله این لوازم کامیپوتر یا رایانه می باشد که عمل محاسبه و پردازش حجم عظیمی از اطلاعات را بر عهده دارند و اطلاعات بیشماری را در حافظه خود ذخیره دارند.

کار با کامپیوتر در دنیای امروز امری ضروری برای همگان می باشد و بسیاری از مشاغل به طور مستقیم و یا غیر مستقیم وابسته به آن هستند. در ساده ترین حالت ما کامپیوترهای شخصی یا همان PC را داریم. این سیستم از اجزای مختلفی تشکیل شده است تا بتواند خروجی مورد نظر ما را پردازش و به ما تحویل دهد و یا اطلاعات ما را ذخیره کند. برای دیدن اطلاعات نیاز به یک صفحه نمایش داریم که مانیتور یا نمایشگر خوانده می شود و خود دارای ویژگی های خاصی بنابر کاربرد کاربر دارد. هارد، CPU، پاور و … از دیگر اجزای داخلی و سخت افزاری می باشند. برای کار با کامپوتر گذشته از داشتن سخت افزار خوب نیاز به برنامه های نرم افزاری که قابل اجرا باشد بر اساس سیستم و نوع کار شما بسیار مهم است.

همانطور که در مورد اهمیت کار با کامپیوتر در زندگی امروزه عنوان شد می توان گفت بسیار وابستگی وجود دارد و بروز کوچکترین خطا منجر به خسارت های بیشماری می شود. مخصوصأ در سطح کارهای بزرگ و دولتی. از این رو وجود افراد و مراکز معتبر که در جهت عیب یابی و رفع این قبیل سیستم ها متبحر باشند و تعهد نسبت حفظ اطلاعات شخصی و خصوصی و امنیت فرد یا سازمان داشته باشند بسیار حائز اهمیت می باشد. در این بین مجتمع فنی ملی پایتخت با داشتن سابقه طولانی در امر تعمیرات و داشتن متخصصین حرفه ای در زمینه تعمیر لوازم الکترونیکی و دیجیتالی در کشور آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در هنگام بروز مشکلات در سیستم کامپیوتر شما می باشد.

    

 

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۸۳۷۵

آدرس : میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.