ابزار و لوازم بسیاری در اطراف ما وجود دارند که به کمک آنها ما می توانیم کارها را بهتر و سریعتر انجام دهیم و در زمان صرفه جویی کنیم. از جمله این لوازم می توان به لوازم خانگی اشاره کرد که تعداد زیادی وسیله را در زیر مجموعه خود دارد و می توان گفت برای هر نوع کاری در وسیله ای نوع روانه بازار می کنند. بیشتر این لوازم خانگی مربوط به لوازم آشپزخانه می شوند و دسته بزرگی را شامل می شود.

کارکرد لوازم خانگی براب زندگی امروزه بشر به گونه ای شده است که در صورت خرابی آنها برخی کارها مختل شده و به سختی پیش خواهد رفت. برای مثال تصور کنید اتوی شما خراب شده باشد. لباس های چروک رو چگونه صاف کنیم؟ یا جاروبرقی منزل شما از کار افتاده باشد، در این صورت از شیوه سنتی جاروی دستی باید استفاده کنید که خستگی و کمردرد را گاهأ به همراه دارد و زمان را هم می گیرد. یا یخچال شما خراب شده باشد و مواد غذایی شما در خطر فاسد شدن هستند و بسیاری موارد دیگر. در همه این موارد به دنبال مرکز یا شخصی خواهید بود که سریعتر و در کمترین زمان مشکل دستگاه شما را عیب یابی و رفع کند.

مجتمع فنی ملی پایتخت یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات لوازم الکترونیکی و دیجیتالی می باشد که با داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات می باشد. در صورت بروز خرابی در سیستم لوازم خانگی می توانید با واحد تعمیرات این مرکز تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال و فریزرتعمیر جاروبرقیتعمیر کولر گازیتعمیر اتوتعمیر مایکروفر
سولاردامتعمیر غذا سازتعمیر بخاری برقیتعمیر برد ماشین لباس شوییتعمیر لوازم برقی و خانگی

 

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۸۳۷۵

آدرس : میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.