یکی از مسایلی که گاهی ذهن آدمی را درگیر می کند کوچک کردن وسیله ای است که از آن استفاده می کنیم به گونه ای که جای کمتری را اشغال کن د و حمل و نقل آن آسانتر باشد. کامپیوترهای قدیمی اندازه بسیار بزرگی داشتند به طوری که برای حمل و نقل آن از ماشین های جابه جا کننده بار استفاده می کردند. بعده ها به مدد علم و تکنولوژی کوچکتر و در حجم کمتر و با سرعت بالاتر عرضه شدند. 

اما همچنان استفاده از کامپیوترهای معروف به PC با اینکه دارای قابلیت های بسیار بالا هستند برای اشخاصی که مدام از این وسیله استفاده می کنند و مجبورند همراه خود داشته باشند معضل بود. لپ تاپ ها و تبلت ها برای کمک به دست کاربران روانه بازار شدند تا بتوانند خدمات مورد نظر کاربر را ارائه دهند. لپ تاپ ها به دلیل اندازه مناسب و وزن کم و نیز قدرت پردازش خوب و بالایی که دارند بسیار ممورد استقبال قرار گرفته است.

برندهای گوناگونی در بازار وجود دارند که با هم به رقابت می پردازند و هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. شرکت مانند اچ پی، سونی، دل، ایسوس و … از جمله برندهای معروف لپ تاپ هستند. لپ تاپ بیشتر مورد استفاده دانشجویان و محققان و افرادی است که به ارائه سخرانی می پردازند، پس به عنوان وسیله نگهداری اطلاعات آن ها محسوب می شود و بسیار تحت مراقبت این کاربران می باشد و اگر کوچکترین خللی در کارکرد آن بروز کند شخص به تکاپو برای رفع آن می پردازد که به زودی و با حفظ اطلاعات شخص به دستش برسد.

مراکز معتبر و دارای تجربه حرفه ای در این زمینه مسلمأ مورد توجه این اشخاص می باشد. از جمله مراکز معتبر یا سابقه زیاد، و همراه با کادری مجرب در زمینه تعمیر دستگاه لپ تاپ مجتمع فنی ملی پایتخت می باشد. در صورت بروز هر گونه خرابی در سیستم لپ تاپ خود می توانید با واحد تعمیرات لپ تاپ مجتمع فنی ملی پایتخت تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لپ تاپ سونیتعمیر لپ تاپ دلتعمیر لپ تاپ لنووتعمیر لپ تاپ سامسونگ
تعمیر لپ تاپ توشیباتعمیر لپ تاپ فوجیتسو تعمیر لپ تاپ ام اس آی

 

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۸۳۷۵

آدرس : میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.