یکی از نام هایی که به دورانی که در آن زندگی می کنیم عصر ارتباطات می باشد. لوازم ارتباطی و سرغت انتقال اطلاعات و اخبار در زمان ما به شدت بالا رفته است و به محض وقوع رخدادی میت وان گفت ظرف مدت چند دقیقه کل دنیا از آن مطلع می شوند. از جمله لوازم ارتباطی بسیار آشنا می توان به تلفن اشاره کرد که با ورود آن به زندگی آدمی ارتباط با راه دور آسانتر شد.

نسل های بعدی تلفن بنابر مقتضیات شرایط تولید و گسترش یافتند و استقبال بسیاری صورت گرفت. تلفن همراه یا موبایل با توجه به نوع کاربری ای که دارند بسیار کارآمد شد و از آن استفاده می شود. موبایل به دلیل وزن کم و اندازه کوچک آن و اینکه نیاز به سیم ارتباطی برای برقراری ارتباط ندارد برای بشر بسیار جذاب بود. مدل های مختلفی از این وسیله روانه بازار شده است و همچنان تمامی برندهای تولید کننده این دستگاه در رقابت با یکدیگر هستند که امکانات بیشتری به این وسیله اضافه کنند. این امکانات تا جایی تا به امروز رسیده است که گاهی اشخاص از آن به عنوان دفتر کار خود استفاده می کنند و می توان اکثر کارهای خود را با نصب برخی اپلیکشین ها و برنامه های خاص مدیریت کنند.

خرابی این وسیله پرکاربرد برای چنین کسانی نه تنها باعث بهم ریختگی در کار و برنامه شخص می شود بلکه کسانی که استفاده چندانی از آن نمی کنند هم بهم ریختگی ایجاد می کند و در صدد رفع آن بر می آیند. این وسیله جز لوازمی است که اطلاعات شخصی افراد در آن ذخیره شده است و زمانی که گوشی فرد با خرابی مواجه می شود یکی از مهمترین مسایلی که برای فرد مهم است حفظ اطلاعات شخصی وی است. در این صورت مراجعه به شخص و یا مراکز تعمیراتی معتبر در درجه اول اهمیت برای شخص قرار دارد.

مجتمع فنی ملی پایتخت یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات لوازم الکترونیکی و دیجیتالی در سطح کشور می باشد که با داشتن سابقه ای نزدیک به دو دهه در این زمینه و داشتن متخصصین متبحر توانسته است نظر مشتریان را به خود جلب نماید. این مرکز با داشتن واحد تعمیرات موبایل پیشرفته و متخصصین مجرب آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان گرامی در مورد خرابی گوشی موبایل آنها می باشد.

تعمیر گوشی سونی
 تعمیر گوشی اچ تی سی تعمیر گوشی هوآوی تعمیر گوشی بلک بری

 

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۹۱۰۷

آدرس : میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.